O nas

Like Nothing You've Seen. Sign Up Today & Experience Salient

Zobacz więcej

EKSPERCI W DZIEDZINIE UBEZPIECZEŃ DLA TRANSPORTU I ENERGETYKI

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na kompleksową i profesjonalną obsługę ubezpieczeniową firm z sektora transportowego i paliwowego. Większą część naszego portfela Klientów stanowią takie firmy jak m.in. przewoźnicy drogowi, importerzy i dystrybutorzy paliw.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyliśmy się szerzej na inne branże, w efekcie tego mamy przyjemność obsługiwać wiele firm budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych.

Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach.

KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE

Rocznie obsługujemy ponad 50.000.000 zł składki ubezpieczeniowej, generowanej przez ponad 200 Klientów. W bieżącą obsługę zaangażowanych jest 20 specjalistów ze zdanym egzaminem brokerskim. Ubezpieczamy rocznie ponad 20.000 pojazdów Naszych Klientów. Na życzenie jesteśmy w stanie przedłożyć Państwu referencje złożone przez naszych Klientów w poszczególnych branżach.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami